Koniec

Tak jo, nastal čas to zabaliť. :(

Fórum zmizne zo sveta oficiálne 11.09. a víkend predtým vypnem možnosť pridávať nové príspevky.

Pokiaľ si chcete niekto odtiaľto niečo vyťahať, máte dovtedy možnosť.

Beaphar CARE+

Recenze směsi a doplňků z obchodů.

Re: Beaphar CARE+

Příspěvekod Zuza » 24 kvě 2010 11:19

mikka píše::? poslední dobou jsem docela rozladěná z care + ... když koupim balení tak si ho přesypávám do uzavíratelné dozy a na dně pytle bejvává i čtvrka granulí rozdrcená na prach :x Taky se vám to už stalo ? U toho maleho balení to bylo v pořádku, ale to jsem koupila pravd ajen jednou

Já kupuju to největší balení a ač mi to chodí poštou (objednávala jsem tuším z haf bez obav nebo pro mazlíčky,teď si nevzpomenu) tak jsem podobný problém vůbec nezaznamenala.Ze dna pytle jestli rozdrcených granulí vysypu tak malýho panáka,je to hodně.
Obrázek
Zuza
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Toník, Loki, Loco, Inža a Dáreček Pan Myšák Bunky of Ratwood de la Womi :)

Příspěvekod nevi » 24 kvě 2010 11:25

To se mně snad už stalo u všech granulí, hold když to někde skladují na hromadě... :?
nevi
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod mikka » 24 kvě 2010 22:34

No já jen doufám, že to byla prostě jen blbá náhoda páč za ty nekřestanský prachy , aby člověk ještě čtvrku vyhodil :x
ObrázekObrázekObrázek

Enzovo stránky: www.pinckulisek.estranky.cz kočičí utulek- spousta dospělých koček tak kotátek http://www.srdcemprokocky.cz/?q=node/29
mikka
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Eliška a Amálka 8.2013

S láskou vzpomínám:
Mikuška I a II ,Ivy Havelče,Tara,Bessie of Bangala,
Nellinka, Příšera, Raketka a Filípek

Příspěvekod Bazalka » 02 čer 2010 12:22

Prosím poradíte kde toto krmivo nejvýhodněji koupit? Mají ho někde ve zverimexu? (V Praze, případně Brně) Já na něj nikde v kamenném obchodě zatím nenarazila :-( Nebo někde na netu, kde se to dá třeba osobně vyzvednout v Praze? Nechce se mi platit poštovné 100 Kč :?
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Bazalka
Růžovka
Růžovka
Potkani: Xuxu (LMG's Olima) - naše hodná holčička
Asha (LMG's Priya) - malé torpédo:-)
Rin (LMG's Riga) - skokanka:-) - v potkanním nebíčku..
Sookie (Hranolka of X-rats) - zlaťíčko:-)

Příspěvekod adahradska » 02 čer 2010 14:25

V Brně jsem ho koupila v Pet Planet v Medlánkách, ale oproti ceně na netu dost draze, nějakých 325 Kč za to velké balení....
adahradska
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Nany ILLEGAL Rats, *14.2.2014
Qíčala OdAdush *27.5.2014
Sušenka of NippyLand,* 6.9.2014
Vafle OdAdush,*24.11.2014

naše malá fuzzinka Hryzantéma-přineseniny 12.10.2008-čeká na obláčku od 13.6.2011
Fuzzatá Františka OdAdush,*26.7.2011, v nebíčku od 6.7.2014
Ředitelka zeměkoule OdAdush *27.5.2014 †27.8.2014
Í OdAdush, (Mimino) *16.6.2012 †19.11.2014
Koudelka Z Hamaku, *13.8.2011 †5.5.2015

Příspěvekod mikka » 02 čer 2010 15:21

Já kupuju to velke balení za 299 kč u nás ve zverimexu. Ted jsem nějak nevyšla s penězi a koupila jim granule Rat duo měli je v akci 1+1 zdarma tak mě vyšli 2kg za 65 kč což je pěkne. Holkám chutnaj, ale z výplaty koupim zase Care tyhle rat duo mi nějak nesedí :smi:
ObrázekObrázekObrázek

Enzovo stránky: www.pinckulisek.estranky.cz kočičí utulek- spousta dospělých koček tak kotátek http://www.srdcemprokocky.cz/?q=node/29
mikka
Superpotkan
Superpotkan

S láskou vzpomínám:

Příspěvekod Zuza » 02 čer 2010 18:38

Mikkuško právě jsem dosypala zbytek velkého balení Beapharu a na dně minimum rozddrcených granulí :whistle:
Obrázek
Obrázek
Zuza
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Toník, Loki, Loco, Inža a Dáreček Pan Myšák Bunky of Ratwood de la Womi :)

Příspěvekod mikka » 02 čer 2010 20:31

Tak to jsem chytla asi blbou zásilku u nás ve zveráči :roll:
Ale jsem ráda, že to není pravidlem :)
Zuzi jak dlouho ti vydrží?
ObrázekObrázekObrázek

mikka
Superpotkan
Superpotkan

S láskou vzpomínám:

Příspěvekod Zuza » 02 čer 2010 20:54

No když někde najdu fakturu kdy mi ho poslali, tak ti to povím, ale nevím, moc ne jak je kluků pět teď :smi:
Obrázek
Zuza
Superpotkan
Superpotkan

Příspěvekod SaSa » 03 čer 2010 12:00

Bazalka píše:Prosím poradíte kde toto krmivo nejvýhodněji koupit? Mají ho někde ve zverimexu? (V Praze, případně Brně) Já na něj nikde v kamenném obchodě zatím nenarazila :-( Nebo někde na netu, kde se to dá třeba osobně vyzvednout v Praze? Nechce se mi platit poštovné 100 Kč :?

Bazalko v Praze k osobnímu odběru můžeš do Allpetu, Plynární 4, P-7 (kousek od metra Nádraží Holešovice), 16-19hod. Mám dojem, že při osobním odběru dostaneš ještě 5% slevu z ceny celé objednávky.

http://www.allpet.cz/p12083-beaphar-kh- ... an-1-5-kg/

Mají samozřejmě i menší balení.
SaSa
Růžovka
Růžovka
Potkani: Gina Šedá eminence 11.7.2010-9.8.2012
Hope Šedá eminence 11.7.2010-9.8.2012
Pandora z Mouseville 14.10.2009-11.9.2011
Penelopa z Mouseville 14.10.2009-16.10.2011

Příspěvekod nevi » 03 čer 2010 13:24

anebo třeba tady, Praha 7: http://www.mall.cz/krmivo-hlodavci/beap ... kan-1-5-kg
popř. Praha 6, tihle mají dobré reference: http://www.alfazviratka.cz/care-potkan- ... 23702.html

Jinak seznam eshopů s možností osobního vyzvednutí najdeš tady: http://jitka.czweb.org/eshopy2.html, je to v kolonce "Místo". Některé e-shopy dělají rozvoz po Praze od nějaké ceny objednávky zdarma, ale nepamatuji si to, většinou objednávám žrádlo na několik měsíc dopředu, takže si u osvědčených e-shop naklikám objednávku a porovnm výsledné ceny s poštovným...
nevi
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Bazalka » 05 čer 2010 20:36

Tak jsem objednala v tom Allpetu, pro jistotu 4 balení :) Děkuju moc! :)
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Bazalka
Růžovka
Růžovka
Potkani: Xuxu (LMG's Olima) - naše hodná holčička
Asha (LMG's Priya) - malé torpédo:-)
Rin (LMG's Riga) - skokanka:-) - v potkanním nebíčku..
Sookie (Hranolka of X-rats) - zlaťíčko:-)

Příspěvekod Kometa » 18 črc 2010 21:33

Jedu na skoro 2 týdny k moři a krysidla mi budou hlídat rodiče, který jsou strašně citlivý na jejich aroma. Proto jsem koupila místo směsky zrní beaphar care, že snad budou míň cítit. Ale nevím, kolik se toho má krmit. Bohužel nemůžou mít stále plnou misku, protože Bonnie by byla schopná za tu dobu zdvojnásobit svojí hmotnost, je šíleně pažravá.

Takže potřebuju dát rodičům nějakou odměrku a instrukci, aby ji 3x denně nasypali do klece a přidali nějaký ovozel. U zrní dodržuju zhruba tu míru, kterou tu uváděli i jiní - polévková lžíce na potkana/den. Kolik mám dávat Beapharu, aby nepřibírali, ani nestrádali?
Kometa
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Ariela min Jerth alias Šmoulinka (am.blue, varieberk, dumbo, moje láska nejmilovanější)a Adélka by Gutterboy (black velveteen, berkshire, moje sluníčko) -zvané Kyselinky, sestřičky Bonnie (fawn) a Ballari (beige) of Ituri alias Blondýnky.

Příspěvekod Kometa » 07 srp 2010 17:28

Tak granulky se osvědčily - potkanům vůbec nechutnaj, i Bonnie se jich stihla přejíst, takže je to jediné suché krmivo, které můžou mít stále v kleci, což je super. Ovšem navzdory echinacei mi zas obě blondýnky pšíkaj, tady na chalupě je chladno.
Kometa
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Ariela min Jerth alias Šmoulinka (am.blue, varieberk, dumbo, moje láska nejmilovanější)a Adélka by Gutterboy (black velveteen, berkshire, moje sluníčko) -zvané Kyselinky, sestřičky Bonnie (fawn) a Ballari (beige) of Ituri alias Blondýnky.

Příspěvekod Jujacek » 20 srp 2010 13:13

Ahoj, dá se tohle dát do směsky třeba místo kočičích či psích granulí? :) Díky ;)
Smutné je, že zvířata jsou dnes více lidmi, než člověk samotný.

Obrázek

http://jujacek.webnode.cz/
Jujacek
Superpotkan
Superpotkan
Potkani: Perry
Arnie
Archee

Za duhovým mostem:
Hippus (Hippoušek)

PředchozíDalší

Zpět na Koupené směsi a různé doplňky